Oferta

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Jeżeli nie znajdą Państwo odpowiedniej propozycji dla siebie, proszę o kontakt, na pewno wspólnie dopasujemy ofertę do konkretnych potrzeb - dla każdego klienta oferta jest ustalana i dobierana indywidualnie.


Wesele z drona

Wesela

Filmowanie dronem ceremoni weselnych. Ujęcia mogą być robione m.in. przy domu Państwa młodych, moment wejścia i wyjścia z kościoła, w trakcie życzeń, przy domu weselnym i wiele innych ważnych momentów dla Młodej Pary. Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie.


Filmy i zdjęcia promujące

Wszelkiego rodzaju filmy promocyjne firmy, wydarzenia, itp. Możliwość wykonania wielu rewelacyjnych zdjęć jak i ujęć filmowych z lotu ptaka, które na pewno zrobią wrażenie na odbiorcach.

Filmy i zdjęcia promujące z drona
Postprodukcja wideo

Postprodukcja wideo

Istnieje możliwość obróbki uzyskanego materiału filmowego z drona, dzięki czemu otrzymują Państwo gotowy, w pełni wartościowy film lub materiał promocyjny.

Bezpieczeństwo lotu

Ze względu na bezpieczeństwo ludzi, miejsca i sprzętu, loty odbywają się tylko w korzystnych warunkach pogodowych i miejscach, które umożliwiają bezpieczny lot.

Loty nie są wykonywane w momencie gdy:
- występuje silny i porywisty wiatr,
- opady deszczu,
- temperatura powietrza poniżej 0 stopni,
- temperatura powietrza powyżej 40 stopni,
- w strefach zakazanych, m.in. w pobliżu lotnisk

Formularz kontaktowy

zostaw wiadomość, a na pewno się z Tobą skontaktujęMasz pytania ?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zadzwoń 695-692-332, napisz e-mail info@film-dronem.pl lub skorzystaj z powyższego formularza kontaktowego, a na pewno na wszystkie pytania odpowiemy.