Explainer video dla firm

 

Explainer video to animacja 2D jak i 3D, która w prosty sposób przedstawi strategie firmy. Jest to o wiele skuteczniejsza forma niż tradycyjna reklama. Pozwala trafić do potencjalnego i nawet najbardziej wymaganego klienta, dzięki Internetowi i social mediom. Animacje te świetnie sprawdzają się w promocji tzw. produktów szybko zbywalnych (FMCG), pokazując najważniejsze cechy i sposób działania firmy.

Explainer video objaśniają schematy działania skomplikowanych rozwiązań, prezentując raporty, wykresy i diagramy w sposób przystępny i zapadający w pamięć odbiorców.

Stworzymy dla Ciebie animacje najwyższej jakości. Obsługujemy zarówno małe firmy, jak i korporacje, tworząc informacyjne, promocyjne i reklamowe filmy video oraz animacje klasyczne i trójwymiarowe zatrudniając najlepszych profesjonalistów w branży. Nie jest konieczne posiadanie wysokiego budżetu na taką produkcję.

Jest to sprawdzona metoda promocji:

Explainer video - zawsze osiągamy wspólnie zamierzony efekt!

Explainer video świetnie sprawdzają się w promocji tzw. produktów szybko zbywalnych (FMCG), pokazując wnętrze obiektu, jego konstrukcję i sposób działania. Nie jest konieczne posiadanie wysokiego budżetu na produkcję. Ceny animacji 3D są coraz niższe, czyniąc taką formę reklamy bardziej dostępną. Wszystko zależy od stopnia skomplikowania animacji, ilości użytych elementów i rodzaju oświetlenia.

W rozmowie z klientem indywidualnie ustalamy wszystkie szczegóły. Rozwiewamy też wszelkie wątpliwości. Explainer video objaśniają schematy działania skomplikowanych rozwiązań, prezentując raporty, wykresy i diagramy w sposób przystępny i zapadający w pamięć odbiorców. Zatrudniając najlepszych profesjonalistów w branży,

Korzyści z explainer video

Animacje są w stanie objaśnić wszystkim nawet najbardziej skomplikowane procesy biznesowe. Jest to doskonały sposób zaprezentowania się jako przedsiębiorstwa, które korzysta z innowacyjnych rozwiązań, otwartego na każdego klienta.

Explainer video jest o wiele skuteczniejsze niż tradycyjna reklama prasowa. Pozwala trafić do potencjalnego klienta, dzięki Internetowi i social mediom. Płyną z tego korzyści nie tylko dla firmy, ale i dla odbiorców.

Materiały reklamowe powinny przyciągać uwagę odbiorcy i wyróżniać przedsiębiorstwo na tle konkurencji. Explainer video znakomicie spełnia tę funkcję, budując pozytywny wizerunek i podnosząc poziom zaufania.

Explainer video - jak to się robi?

Aby stworzyć naprawdę dobry produkt, na początku ustalamy z klientem cele i główne założenia projektu.

Zaczynamy od przygotowania koncepcji scenariusza na bazie wiedzy o:

Następnie tworzymy szkice kolejnych scen oraz ilustracji do wykorzystania na etapie realizacyjnym. Kolejnym krokiem jest wprawienie grafiki w ruch i wyposażenie jej w elementy dźwiękowe. Efekt końcowy to nietuzinkowa prezentacja, osiągająca zakładane cele firmy!

Animacje reklamowe dla Twojego biznesu

Tworzymy projekty, wykraczające poza utarte formy reklamy. Przygotowujemy animacje reklamowe, osadzone w przestrzeni 2D oraz 3D – w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta.

Filmy wideo zdecydowanie lepiej przyjmowane są przez odbiorców niż tekst pisany. Od dawna ogromną popularnością na świecie cieszą się właśnie animacje reklamowe. Wysoka skuteczność idzie w parze z atrakcyjnością tej formy przekazu.

Zapewniamy kompleksowe usługi, z zakresu animacji 2D jak i 3D. Od soryboardu, aż do emisji gotowej animacji reklamowej w mediach. Animacje reklamowe doskonale uzupełniają możliwości sprzedażowe tradycyjnego filmu.

Animacje reklamowe dla E-commerce

Animacje reklamowe przenoszą widza w miejsca, do których kamera filmowa nie ma wstępu. W przypadku skomplikowanych scenariuszy animacja reklamowa pozwala osiągnąć efekt marketingowy, podobny lub lepszy niż w przypadku filmu tradycyjnego, jednocześnie znacząco zmniejszając budżet całej realizacji.

Siła animacji reklamowych tkwi w ich prostocie oraz czytelności. Pozwala ona daną usługę czy produkt przedstawić w sposób przystępny dla konsumenta. Dzięki niej możemy z łatwością przyswajać treści bez konieczności nadmiernej koncentracji uwagi. 

Na animacje bardzo pozytywnie reagują też dzieci, ponieważ często przedstawia się w nich postacie, które przy zachowaniu dużej dbałości o detale i precyzji realizacyjnej na trwałe zapadają widzowi w pamięć. Animacje reklamowe do niedawna ustępowały miejsca, np. spotom reklamowym. Od jakiegoś czasu zyskują coraz większą rzeszę zwolenników.

Animacja reklamowa pozwala tworzyć, między innymi:

Stworzymy animacje reklamowe na podstawie wspólnie przygotowanego briefu. Dzięki niemu możemy poznać dany produkt oraz oczekiwania, jakie Klient ma wobec filmu.
Każdorazowo przygotowujemy:

Po zaakceptowaniu jej przez Klienta budujemy finalną animację reklamową, którą wzbogacamy ścieżką dźwiękową. Tak przygotowany produkt trafia ponownie do Zamawiającego w celu ostatecznej akceptacji. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz pełen profesjonalizm realizacji!

Animacja reklamowa pozwala tworzyć, między innymi:

Stworzymy animacje reklamowe na podstawie wspólnie przygotowanego briefu. Dzięki niemu możemy poznać dany produkt oraz oczekiwania, jakie Klient ma wobec filmu.
Każdorazowo przygotowujemy:

Po zaakceptowaniu jej przez Klienta budujemy finalną animację reklamową, którą wzbogacamy ścieżką dźwiękową. Tak przygotowany produkt trafia ponownie do Zamawiającego w celu ostatecznej akceptacji. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz pełen profesjonalizm realizacji!

Blog

30lis

Jak wideo pomoże Ci w polepszeniu rankingu SEO? Prawdopodobnie słyszałeś termin optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO lub Pozycjonowanie) milion razy.…

30lis

Jak video unboxing może wzmocnić twoją markę? Video unboxing to jedna z najpopularniejszych form filmów w social mediach. Niezależnie od…

30lis

Video Marketing Video marketing ma moc angażowania i przykuwania uwagi klientów, jak żaden inny rodzaj treści Pomożemy Ci stworzyć kampanie video…