Film korporacyjny

Obecnie filmy korporacyjne i szkoleniowe są obowiązkowym elementem marketingu każdej, szanującej się firmy. Filmy korporacyjne i szkoleniowe mają na celu podkreślenie wizerunku danej marki i promocję jej produktów i usług. To atrakcyjna, szybka i nowoczesna forma promocji, która sprawdza się w każdej branży!

Filmy korporacyjne i szkoleniowe dla Twojej firmy

Filmy te mają jeden cel – pokazać firmę w korzystnym świetle. W dzisiejszych czasach, zarówno dla nas jak i dla naszych potencjalnych klientów, czas stał się najcenniejszą walutą.

Zapewne już dawno zauważyłeś, że mało kto może pozwolić sobie na dłuższą rozmowę biznesową. Bez względu na to, czy temat dotyczy firmy, oferty, referencji, czy czegoś innego. Kilkunastominutowe prezentacje multimedialne już dawno stały się luksusem, na który nie wszystkich stać.

Wiele firm zapomina ująć w filmie korporacyjnym i szkoleniowym informacji na temat istoty swojej działalności biznesowej.

Przeznaczenie filmów korporacyjnych

Film korporacyjny i szkoleniowy to skuteczne narzędzie Public Relations, budujące pozytywny wizerunek firmy. Produkcje te potrafią opowiedzieć historię, pokazać sukcesy, przedstawić pracowników, zaprezentować produkty i usługi. Są także znakomitym instrumentem motywacji sprzedażowej pracowników handlu. 

Filmy korporacyjne i szkoleniowe spełniają swoją rolę w komunikacji wewnętrznej jak i zewnętrznej. W komunikacji wewnętrznej umożliwiają nowemu „na pokładzie” szybsze wdrożenie się i poznanie firmy „od podszewki”, a także lepszą integrację ze „starymi” pracownikami.

W komunikacji zewnętrznej film korporacyjny i szkoleniowy potrafi zaprezentować firmę potencjalnym klientom, kontrahentom lub partnerom, zwiększając jej prestiż i renomę.

Podnoszenie kwalifikacji

Filmy korporacyjne i szkoleniowe podnoszą kwalifikacje pracowników, pozwalając na wielokrotne oglądanie, dzięki czemu szkolony pracownik może powtarzać materiał i utrwalać zdobytą wiedzę.

Wzbogacają twoją firmę

Filmy korporacyjne i szkoleniowe wzbogacą każdą stronę internetową, targi pracy, eventy branżowe. Twoi potencjalni klienci i partnerzy z pewnością docenią tę nowoczesną i atrakcyjną formę przekazu.

Z czego składa się film korporacyjny i szkoleniowy?

Każdy film to odrębna historia. Efekt końcowy zależy od branży, specyfiki, wielkości, grupy odbiorców i wielu innych czynników.

Kręcąc filmy korporacyjne i szkoleniowe stosujemy jednocześnie animacje 2D i 3D, profesjonalne zdjęcia, wykresy i diagramy, które urozmaicają przekaz i wzmacniają edukacyjno-szkoleniowy charakter produkcji.

Ofereta filmów korporacyjnych i szkoleniowych

Współczesna firma bez skutecznej reklamy nie ma szans na rynku. Film korporacyjny i szkoleniowy pozwala dostarczyć potencjalnemu klientowi cenną wiedzę o firmie i jej usługach bądź produktach.

Produkcja filmów korporacyjnych i szkoleniowych stała się jednym z najskuteczniejszych sposobów docierania do klientów, którego siła polega na skutecznym połączeniu form przekazu, takich jak:

 

Blog

30lis

Jak wideo pomoże Ci w polepszeniu rankingu SEO? Prawdopodobnie słyszałeś termin optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO lub Pozycjonowanie) milion razy.…

30lis

Jak video unboxing może wzmocnić twoją markę? Video unboxing to jedna z najpopularniejszych form filmów w social mediach. Niezależnie od…

30lis

Video Marketing Video marketing ma moc angażowania i przykuwania uwagi klientów, jak żaden inny rodzaj treści Pomożemy Ci stworzyć kampanie video…