Filmy reklamowe dla firm

Filmy na social media - czemu warto?

Portale społecznościowe początkowo miały służyć, przede wszystkim jako środek komunikacji między ludźmi. Ich zadaniem było zrzeszanie ze sobą użytkowników i umożliwienie im wymiany rożnych informacji. Z czasem rola social mediów rozwinęła się, o coraz to nowsze funkcje. Dzisiaj z powodzeniem znajdziesz tam zarówno treści prywatne, dotyczące pojedynczych osób, jak i materiały służące do promowania całych firm, organizacji, grup czy znanych artystów. Portale społecznościowe zyskały dzięki temu ogromną popularność i użyteczność. W związku z tym, mogą one stanowić idealne miejsce na zamieszczenie reklam. Jeżeli już zdecydujesz się na prowadzenie marketingu poprzez social media, w tym właśnie miejscu, samo nasuwa się pytanie – jaka forma promocji, będzie tam najbardziej skuteczna i efektowna?

Strony takie jak, Facebook lub Instagram, cieszą się niezwykłą popularnością już od dłuższego czasu. Chętnie korzysta z nich wielu użytkowników, którzy oprócz używania ich do codziennej komunikacji, wykorzystują je także jako źródło pozyskiwania przeróżnych informacji oraz jako formę rozrywki. Warto zatem, postawić na reklamę, poprzez właśnie te portale społecznościowe. Okazują się one idealnym miejscem na promowanie przeróżnych treści. Tylko w jaki sposób stworzyć kontent, który przyciągnie uwagę dużej liczby użytkowników? Idealnym rozwiązaniem okazuje się tutaj reklama w formie filmów, która jest sprawdzonym i niezwykle efektownym środkiem marketingowym. 

Połączenie pasji do tworzenia filmów i zdobyte doświadczenie w branży reklamowej, sprawiły, że podjęliśmy decyzję o założeniu naszej firmy. W profesjonalny i sprawny sposób, zajmujemy się tworzeniem nagrań oraz prowadzimy działania marketingowe, w zakresie promowania i udostępniania różnych materiałów reklamowych. Mechanizmy decydujące o popularności danych treści na portalach społecznościowych, opanowaliśmy do perfekcji, dlatego z powodzeniem wykonujemy filmy przeznaczone na social media. Nasze produkcje są nieszablonowe i fachowe, przez co przyciągają dużą liczbę odbiorców, którzy nie wahają się udostępniać je znajomym. Dzięki temu, Twoja firma zyska większą rozpoznawalność, która pomaga w dotarciu do klientów zainteresowanych współpracą z Tobą.

Zazwyczaj na portalach społecznościowych przeważają filmy tworzone przez niedoświadczonych autorów. Nieprofesjonalne i amatorskie nagrania zalewają Facebooka czy Instagrama. Jeżeli chcesz przebić się przez te treści, kluczowe jest, aby Twój film na social media wyróżniał się na tle innych. Umiejętności, którymi dysponujemy, pozwalają nam na stworzenie właśnie takich nagrań. Oryginalnych i kreatywnych, przyciągających uwagę, która jest tak ważna w reklamie i zapewni Ci oczekiwane rezultaty.

Garść powodów, dla których warto dodawać filmy na social media

Ogromna popularność serwisów społecznościowych przyczyniła się do tego, że stały się one miejscem, w którym bez problemu zareklamujesz niemal wszystko. Z powodzeniem możesz wrzucić na nie, zarówno filmy reklamujące produkty oraz promujące usługi, jak i takie, które są całkowicie rozrywkowe. Na social media dodasz także nagrania o treści poradnikowej, informacyjnej, bądź edukacyjnej. To jaki rodzaj filmu wybierzesz, zależy już tylko i wyłącznie od Twojej potrzeby. Decydując się na konkretną treść, realizację produkcji i dotarcie z nią do pokaźnej liczby odbiorców, pozostaw już całkowicie w naszych rękach.

Jakość i ostateczny kształt filmu, wpływają znacząco na liczbę osób, które zdecydują się na odtworzenie materiału, dlatego powinny cechować się dużą kreatywnością i wysokim standardem wykonania. Jeżeli wybierzesz tańszy wariant produkcji lub wykonasz ją samodzielnie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie zdołasz wybić się wśród dużej liczby podobnych filmów.  

Interesujące i wyróżniające się nagranie zwraca uwagę większej ilości osób. Z takim materiałem masz szansę na to, że obejrzy go stosunkowo dużo użytkowników. Jeżeli chcesz wejść na rynek z nowymi produktami, wypromować się lub dopiero rozpoczynasz działalność, filmik na Instagramie lub Facebooku pozwoli Ci, pozyskać potencjalnych klientów. Warto zatem zainwestować w profesjonalne nagranie, wysokiej jakości, tak aby od początku generować zainteresowanie wokół danej działalności. W związku z tym, słuszne jest pozostawienie realizacji takiego materiału profesjonalistom, którzy zadbają o jak najlepszy rezultat, nie pozostawiając nic przypadkowi.

Dlaczego nasze filmy na portale społecznościowe to trafiona inwestycja?

Już od dłuższego czasu, regularnie śledzimy treści, które są najbardziej popularne wśród określonych grup użytkowników. Staramy się być na bieżąco z aktualnymi nowinkami w social mediach. Obserwujemy, które tematy są najczęściej oglądane przez odbiorców, a jakie nie mogą poszczycić się dużą liczbą wyświetleń. To wszystko sprawia, że stale poszerzamy i aktualizujemy swoją wiedzę, dzięki czemu potrafimy wyreżyserować filmy, które posiadają elementy charakterystyczne dla najlepszych produkcji. Na podstawie ściśle wyodrębnionych wytycznych tworzymy filmy, które zyskują popularność w mediach społecznościowych. 

Nasze produkcje charakteryzuje niezwykły profesjonalizm. Dbamy o to, by jakość obrazu, dźwięk i oświetlenie, cechowały się najwyższą jakością. Kładziemy również nacisk i uwagę na poszczególne, drobne elementy, które tworzą razem całość produkcji. Filmy w naszym wydaniu, muszą być dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Staramy się analizować każdy kadr z osobna, pod kątem najbardziej wymagających odbiorców. Za każdym razem, korzystamy także ze specjalistycznych sprzętów, które zapewniają najkorzystniejsze dla produkcji rezultaty.  

Zanim przystąpimy do samego nagrywania, staramy się poznać także oczekiwania i pomysły klienta. Przeprowadzamy sumienny wywiad, gdyż każda osoba posiada odrębne gusta i wizje, na to jak powinien wyglądać tworzony dla niej materiał. Podczas pracy nad filmami, na Facebooka czy Instagrama, kierujemy się własnym doświadczeniem, ale jesteśmy przy tym otwarci na rożne alternatywy i nowe pomysły. Takie połączenie sprawia, że nasze produkcje są wyjątkowe i oryginalne. 

Kilka słów o naszych klientach

Produkcja filmów reklamowych, korporacyjnych i promocyjnych odbywa się zawsze na podstawie konsultacji z klientem. Staramy się jak najlepiej poznać wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania od samego początku współpracy. Ty decydujesz, czy zaakceptować film, czy jakiekolwiek edycje.

Produkcja filmu promocyjnego wymaga dobrego pomysłu, doświadczonego i zorganizowanego zespołu, odpowiedniej scenografii, technik montażu, aktorów, muzyki, a także znajomości rynku – decydując się na współpracę z naszą firmą, znajdziesz sprawdzonego i doświadczonego partnera, który pozwoli zrealizować nawet najbardziej nietypowe koncepcje. Tworzenie filmów promocyjnych, reklamowych i korporacyjnych to złożony proces, realizowany przez naszych najlepszych ekspertów, a także z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Odbywa się w 3 fazach, w tym pre-produkcji, produkcji i postprodukcji.

Jakie filmy warto dodawać na social media ?

Limit nagrań, które trafiają na portale społecznościowe nie istnieje. Możesz dodawać tam ich nieograniczone ilości. W związku z tym, poprzez social media znajdziesz materiały video z wielu dziedzin, o przeróżnej tematyce. Aczkolwiek, kilka kategorii filmików przyciąga największą uwagę użytkowników. Pewnie jesteś ciekawy, jakie to nagrania?

Filmy Reklamowe
Popularne serwisy społecznościowe to idealne miejsce do zamieszczania krótkich filmików reklamowych. Takie działania marketingowe są bardzo korzystne, gdy chcesz zwiększyć zainteresowanie swoją działalnością. W swojej ofercie posiadamy możliwość stworzenia takich właśnie reklam. Wykonamy je tak, aby wzbudzić zaciekawienie określonym produktem, przy jednoczesnym dbaniu o pozytywne wrażenie i właściwy odbiór reklamy przez odbiorcę.

Streamy  
Krótkie filmiki prezentowane na żywo, cieszą się coraz większą popularnością wśród wielu użytkowników. Streamy mogą służyć jako zachęta do obejrzenia dłuższego materiału i stać się skuteczną formą reklamy. Nie wymagają od odbiorcy poświęcenia większej ilości czasu, są także proste i przyjemne w odbiorze. Za ich pomocą, można dodawać różnorodne treści z wielu odrębnych kategorii. 

Tutoriale 
Nagrania, które mają charakter instruktażowy i poradnikowy, są często poszukiwane w sieci przez wiele osób. Ułatwiają znacząco wykonywanie niektórych czynności, czy podjęcie decyzji zakupowych. Tutoriale pokazują w jaki sposób działają sprzęty? jak ugotować pyszny obiad? bądź odrobić pracę domową? A to tylko nieliczne z tematów tych filmików poradnikowych. W zasadzie można nagrywać tutoriale o dowolnej tematyce. Kluczowe jest jedynie, aby materiał był ciekawy, spójny, niepowtarzalny i łatwy w zrozumieniu.

Zaproszenia
Media społecznościowe przyczyniły się znacząco do ułatwienia promocji rożnych wydarzeń kulturalnych, imprez, zajęć, spotkań czy akcji. Filmiki zamieszczane na Facebooku, Instagramie bądź innych znanych social mediach, mogą dzięki nim dotrzeć do wielu osób i skutecznie zachęcić je, do wzięcia udziału w danym przedsięwzięciu. Portale społecznościowe zrzeszają dużą grupę użytkowników, którzy ponadto mogą dalej udostępniać zaproszenia na wydarzenia. W związku z tym, jeżeli chcesz zareklamować treści zachęcające do uczestnictwa w jakiejkolwiek dziedzinie, warto skorzystać z filmików w social media. Przedstaw nam swój koncept, a my zajmiemy się już resztą i zadbamy, o jak najlepszy efekt końcowy.    

Jak zaistnieć wśród dużej konkurencji filmów na social mediach ?

Liczba materiałów dodawanych na Facebooka czy Instagrama stale się zwiększa. Tę kwestię poruszyliśmy już wcześniej, gdyż jest to bardzo ważne zagadnienie. Gdy zdasz sobie sprawę, z tego jak dużo treści pojawia się codziennie w mediach społecznościowych, będziesz w stanie lepiej zrozumieć, że wybicie się poza konkurencję nie jest wcale taką prostą rzeczą. Warto pomyśleć więc, o zleceniu stworzenia filmu na social media, profesjonalistom takim jak my. Jakimi wyznacznikami kierujemy się, aby Twój materiał zyskał popularność?

Przede wszystkim stawiamy na unikalność. Nasze filmy są całkowicie autorskie, kreatywne oraz niepowtarzalne. Najlepsze produkcje powinny wyróżniać się silnym przekazem. Najbardziej skuteczne, okazują się proste komunikaty, które jest w stanie zrozumieć każdy. Jest to szczególnie trafne podczas reklamowania rożnych produktów, które umieszczone są w filmie dodatkowo, jakby w tle. Dzięki temu, reklama nie jest przedstawiona nachalnie, a producent w subtelny sposób zachęca do zakupu. Doświadczenie w kręceniu materiałów na portale społecznościowe sprawiło, że jesteśmy w stanie sprostać dużej konkurencji na rynku.  

Na jakich portalach można umieścić krótkie filmiki?

W sieci istnieje wiele serwisów społecznościowych, na które z  powodzeniem możesz wrzucać różnorodne treści. Filmy stworzone z myślą o publikacji w social mediach, najczęściej  dodawane są na kilka znanych portali. Dużą popularnością cieszą się, przede wszystkim:

Nieważne, który z powyższych serwisów wybierzesz. Nie ma w tym przypadku błędnej decyzji, gdyż każda ze stron posiada miliony użytkowników, do których masz szansę dotrzeć. Wystarczy, że Twój filmik będzie wysokiej jakości.

Aby zwiększyć oglądalność swojego materiału, zachęcamy do skorzystania z kilku serwisów jednocześnie. Dzięki temu wzmacniasz szansę na to, że Twój filmik udostępni więcej użytkowników.

Filmy na social media stały się nowoczesną oraz niezwykle skuteczną formą reklamy. Nie pozwól aby, tak korzystna forma promocji ominęła Cię. Jeżeli, chcesz dodawać nagrania na portale społecznościowe, ale nie wiesz jak się do tego zabrać lub zwyczajnie nie masz pomysłu, zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy porad i odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Nasza firma jest otwarta na nowych klientów i nie boi się podejmować trudnych wyzwań. Wystarczy, że opowiesz nam o swoich oczekiwaniach, a wtedy wspólnie stworzymy film, który otworzy Ci drogę do zaistnienia w sieci. Teraz czekamy już tylko na Twój ruch.

Blog

30lis

Jak wideo pomoże Ci w polepszeniu rankingu SEO? Prawdopodobnie słyszałeś termin optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO lub Pozycjonowanie) milion razy.…

30lis

Jak video unboxing może wzmocnić twoją markę? Video unboxing to jedna z najpopularniejszych form filmów w social mediach. Niezależnie od…

30lis

Video Marketing Video marketing ma moc angażowania i przykuwania uwagi klientów, jak żaden inny rodzaj treści Pomożemy Ci stworzyć kampanie video…