Produkcja filmów i spotów reklamowych

Jak tworzymy filmy i spoty reklamowe?

Przede wszystkim zatrudniając:

Nasi specjaliści, jak to się mówi „zjedli zęby” na profesjonalnej produkcji filmowej.

Towarzyszymy klientom na każdym etapie kręcenia filmu reklamowego. Od preprodukcji,  przygotowania koncepcji scenariusza, storyboardów i castingu, poprzez organizację produkcji filmowej, realizację zdjęć, aż do postprodukcji, montażu, tworzenia animacji, grafik i udostępnienia gotowego materiału w umówionym formacie. Przygotujemy także pliki do emisji w Internecie czy spoty reklamowe dla telewizji.

Niezależnie od tego czy interesuje Cię duża produkcja, mały film reklamowy, czy krótki dokument – zrobimy to dla Ciebie, z przyjemnością udowadniając, że produkcja filmowa to nie tylko nasza praca, ale i pasja.

Produkcja filmów i spotów reklamowych Business HERO

Przypomnij sobie, kiedy ostatni raz przeczytałeś reklamę jakiegokolwiek produktu czy usługi. Nie pamiętasz? Spokojnie, to normalne. Tekst nie jest łatwo zapamiętywany przez ludzki mózg.

A kiedy ostatni raz obejrzałeś reklamę? Niedawno, co?

W porządku, ostatnie pytanie – pomyśl, jaka ostatnia obejrzana reklama zrobiła na Tobie wrażenie, spodobała Ci się lub poruszyła znajdującą się wewnątrz Ciebie czułą strunę. Dawno i nieprawda?

Właśnie to jest nasz cel – tworzenie filmów reklamowych, które pozostaną na długo w głowach odbiorców. Tylko zapadająca w pamięć, oryginalna i wyróżniająca się reklama stanowi klucz do sprzedażowego sukcesu produktu bądź usługi.

Specjalizujemy się w kompleksowej produkcji filmowej. Każdy aspekt produkcji filmu reklamowego – od dobrego przygotowania, przez profesjonalną realizację zdjęć na planie, aż do zaawansowanej postprodukcji – jest dla nas równie ważny.

W obecnej sytuacji rynkowej żadna branża nie może się obejść bez profesjonalnych produkcji filmowych. Stała się ona zjawiskiem powszechnym, jednak z jakością spotów reklamowych bywa różnie.

To, co nas wyróżnia, to że w naszej pracy kierujemy się nie tylko dobrem klienta, ale też odbiorcy, do którego kierujemy film promocyjny. Jak wiadomo, każdemu podoba się coś innego, a z gustami się nie dyskutuje!

Z racji tego, że doskonale znamy się na tym co robimy, a nasze doświadczenie potwierdzają liczne nagrody filmowe – zdecydowanie lepiej czujemy się, gdy sami możemy coś zaproponować. Dzięki wrodzonej, ale i wypracowanej kreatywności, jesteśmy w stanie tworzyć, zapadające w pamięć produkcje filmowe.

Businesshero.pl  – Kompleksowa Produkcja Filmowa

Specjalizujemy się w tworzeniu filmów wizerunkowych, kreatywnych spotów reklamowych i angażujących filmów reklamowych.

Produkcja filmowa to dziedzina sztuki, której historia sięga 120 lat. Z dzisiejszej perspektywy możemy określić te pierwsze filmy jako nieco naiwne, natomiast każdy z nich niósł z pewnością silny ładunek emocjonalny.

Jak mawiał Włodzimierz Lenin – film jest najważniejszą ze sztuk! Filmy mają ogromną moc oddziaływania na ludzkie uczucia: angażują, bawią, smucą, skłaniają do refleksji, a współcześnie pomagają też podejmować decyzje zakupowe. Dlaczego z tego nie skorzystać!?

Co możemy dla Ciebie zrobić? Przygotujemy skuteczne spoty reklamowe i filmy promocyjne, które przestawią Twój biznes na zupełnie nowe tory!

Dom produkcyjny Business Hero specjalizuje się w kompleksowej produkcji filmowej. Pomożemy Ci na każdym etapie, związanym z realizacją filmu. Wiemy, jak to robić, by Twoja marka lepiej się pozycjonowała na rynku, zdobywała uznanie w oczach klientów i oczywiście zwiększała zyski.

Doświadczony zespół Business Hero tworzą uznani specjaliści z polskiej branży filmowej. Znamy od podszewki każdy aspekt produkcji filmu korporacyjnego.

Jak wygląda realizowana przez nas produkcja filmów i spotów reklamowych ?

W dzisiejszych czasach film  reklamowy stał się nieodzownym elementem wielu różnych branż. Oprócz wydatków na działania marketingowe firmy regularnie przeznaczają pewne kwoty na produkcję filmów promocyjnych. Dlaczego tak się dzieje? W jaki sposób produkcja filmowa może pomóc Twojej firmie w zwiększeniu zysków?

Obecnie film reklamowy stał się bardzo popularnym medium. Za pomocą dobrze zrealizowanej produkcji filmowej można przekazać najwięcej informacji. Dobry film promocyjny niesie dodatkową wartość, mianowicie – emocje. Nie wystarczy już stworzenie filmu reklamowego, w którym przez pierwsze 15 sekund pokażemy uśmiechniętych ludzi, żeby przez kolejne 15 sekund pokazywać zbliżenia produktu, z którego Ci ludzie skorzystali. Warto pokazywać tylko szczere i prawdziwe emocje.

Oto przykład potwierdzający słuszność naszego podejścia. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego w niektórych kinowych filmach niektóre produkty zostają mocniej wyeksponowane w kluczowych momentach fabuły niż inne? Albo jedne opatrzone są wyraźnym logo znanych światowych marek, podczas gdy pozostałe ukazuje się w sposób neutralny?

Ładunek emocjonalny to to, co najbardziej zapamiętają odbiorcy i automatycznie skojarzą go sobie z reklamowanym produktem. Dlatego coraz częściej widuje się w hollywoodzkich produkcjach lokowanie różnego rodzaju produktów znanych firm. Widz, który idzie do kina obejrzeć film, odczuwa podczas seansu całą masę emocji. W momencie, gdy ogląda scenę wywołującą konkretne uczucia i równocześnie zaprezentuje mu się konkretny produkt, jego mózg automatycznie łączy silne emocje z pokazaną marką.

Produkcja filmowa sprowadza się zawsze do stworzenia dopracowanego, kreatywnego przekazu, angażującego formalnie. Staramy się dostarczać naszym klientom radość i satysfakcję. Wkładamy w realizację każdego filmu wizerunkowego nie tylko potężną ilość pracy, ale przede wszystkim cząstkę siebie.

Doskonale odnajdujemy się w produkcji filmowej o ograniczonym budżecie, ale również potrafimy wykorzystać wysoki budżet produkcji filmowej – bardzo efektywnie.

Daj się porwać emocjom filmowym, serwowanym przez artystów z górnej półki, ale nie cenowej! Otwórz się na nowe wyzwania w Twoim biznesie, który po współpracy z WooHooHouse już nie będzie taki sam.

Układ jest prosty – my kręcimy profesjonalne filmy promocyjne, Ty witasz nowych klientów i liczysz zyski. Zainteresowany? Zobacz, jak wygląda produkcja filmowa z Business HERO!

Blog

30lis

Jak wideo pomoże Ci w polepszeniu rankingu SEO? Prawdopodobnie słyszałeś termin optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO lub Pozycjonowanie) milion razy.…

30lis

Jak video unboxing może wzmocnić twoją markę? Video unboxing to jedna z najpopularniejszych form filmów w social mediach. Niezależnie od…

30lis

Video Marketing Video marketing ma moc angażowania i przykuwania uwagi klientów, jak żaden inny rodzaj treści Pomożemy Ci stworzyć kampanie video…