Produkcja filmów korporacyjnych i wizerunkowych

Filmy wizerunkowe nabrały w ostatnich latach ogromnego znaczenia w kwestii budowania obrazu firmy oraz jej zespołu. Coraz więcej korporacji decyduje się na zlecenie nakręcenia takiego materiału, ponieważ niesie on korzyści dla obu stron. Firma dostaje możliwość w prosty sposób zaprezentować swoje struktury, przesłanie, które towarzyszy zespołowi, obszar działania oraz osiągnięcia. Natomiast klient może wyrobić opinię o korporacji, poznać choć trochę jej wnętrze i na podstawie obejrzanego filmu zdecydować, czy warto podjąć współpracę. A to wszystko w zaledwie kilka minut trwającego materiału.

Takie filmy korporacyjne mogą zostać wykorzystane na wiele sposobów – na przykład  podczas wszelkiego rodzaju konferencji, kongresów, targów, wystaw, szkoleń, akcji rekrutacyjnych, spotkań w większym gronie wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy. Film stanie się interaktywną wizytówką Twojego przedsiębiorstwa.

Produkcja filmów korporacyjnych i wizerunkowych - czy warto?

Jako agencja interaktywna zajmująca się na co dzień tworzeniem filmów wizerunkowych dla firm wiemy, jak ważne jest przedstawienie przedsiębiorstwa w taki sposób, aby zostało ono zapamiętane, by wyróżniało się na tle setek innych. Doświadczenie i wiedza gromadzone przez nasz zespół w ciągu kilku lat pozwala nam na produkcję filmów trafiających do klientów, będących przecież także widzami.

Do Twojej dyspozycji pozostawimy cały nasz zespół złożony z doświadczonych reżyserów, scenarzystów, dyrektorów artystycznych i kreatywnych, operatorów kamery, oświetleniowców, dźwiękowców, scenografów, kierowników produkcji filmowej, montażystów oraz animatorów. To właśnie oni połączą postawiony przez Ciebie cel, poprzez oryginalny scenariusz, świetnie uchwycone sceny, doskonałe światło i dźwięk oraz klimat, by stworzyć film, który zapadnie w pamięć Twoim potencjalnym klientom i poruszy ich niczym kinowa produkcja.

Przeprowadzimy Cię przez cały proces, począwszy od preprodukcji, projektu scenariusza, storyboardów i castingu przez organizację produkcji filmowej, zdjęcia, postprodukcję, montaż, generowanie animacji, tworzenie grafik, a na udostępnieniu gotowego filmu skończywszy. Na każdym etapie służymy pomocą, odpowiedzią na Twoje pytania czy wytłumaczeniem niejasnych kwestii.

Jeśli szukasz agencji  niemającego na celu produkowania jedynie zwykłych reklamowych spotów, tylko solidne, profesjonalne filmy korporacyjne, które wzbudzą określone emocje w widzu, właśnie je znalazłeś. Business Hero stworzy film na miarę Twoich oczekiwań.

Blog

30lis

Jak wideo pomoże Ci w polepszeniu rankingu SEO? Prawdopodobnie słyszałeś termin optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO lub Pozycjonowanie) milion razy.…

30lis

Jak video unboxing może wzmocnić twoją markę? Video unboxing to jedna z najpopularniejszych form filmów w social mediach. Niezależnie od…

30lis

Video Marketing Video marketing ma moc angażowania i przykuwania uwagi klientów, jak żaden inny rodzaj treści Pomożemy Ci stworzyć kampanie video…